کنسول بازیگیم

بهترین کنسول بازی دستی سوییچی Nintendo Switch

چرا باید آن را بخرید؟ اگر می خواهید یک تجربه کامل از بازی کنسولی داشته باشید، اما در حال حرکت.

 کنسول بازی دستی سوییچی Nintendo Switch برای کیست؟

برای همه.نینتندو در دهه گذشته برای رسیدن به سونی و مایکروسافت سخت تلاش کرده است.آخرین کنسول نینتندو، سوییچ، سرانجام تغییرات فراوانی کرد. نینتندو نه با تغییر نحوه استفاده از کنسول خود با ویژگی  دستی و قابل حمل بودن با شرکتهای بزرگ رقابت کرد. سوییچ یک دستگاه “هیبریدی” است که می تواند به طور یکپارچه به تلویزیون متصل شود، مانند پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان، و همچنین به عنوان یک دستگاه دستی نیز عمل می کند.

nintendo-switch-16کنسول بازی

 

کنسول بازی دستی سوییچی Nintendo Switch می‌تواند Doom (2016) را با سرعت 30 فریم در ثانیه بدون هیچ مشکلی در هر جایی که می‌خواهید پخش کند.

کنسول بازی پرتابل سوییچی Nintendo Switchبا اضافه کردن  Control خود را به عنوان  یک پلتفرم فوق العاده برای احیای آثار کلاسیک به  مدرن مانند بازی های  The Witcher 3، L.A. Noire و Dark Souls Remastered معرفی کرده است.

کنسول بازی پرتابل سوییچی Nintendo Switch  بازی های معروف و مشترک بزرگی مانند Super Mario Odyssey و The Legend of Zelda: Breath of the Wild و Animal Crossing: New Horizons و همچنین بازی های جداگانه مانند Stardew Valley، Celeste، و Ori and the Will of the Wisps ارایه کرده است.

کنسول بازی دستی سوییچی Nintendo Switch برای افرادی که سیستم های پلی استیشن یا ایکس باکس دارند نیز یک کنسول بازی عالی است. می‌تواند ویژگی‌هایی را ارائه دهد که رقبای آن نمی‌توانند، و همچنین بازیهای جذابی را ارائه می‌کند که هرگز در کنسول سونی یا مایکروسافت ظاهر نمی‌شوند.

برای دیدن بهترین کنسول بازی دستی و پرتال  سوییچی و خرید کلیک کنید.

راهنمای خرید آنلاین کالال دیجیتال

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا