گیمکنسول بازی

خرید بهترین کنسول بازی دستی نینتندو سوییچ لایت

کنسول بازی دستی نینتندو سوییچ لایت
کنسول بازی دستی نینتندو سوییچ لایت

کنسول بازی دستی نینتندو سوییچ لایت برای کیست؟

برای همه.

اگر قصد دارید از بازی نینتندو سوییچ فقط در حالت دستی استفاده کنید، نسخه Lite آن یک گزینه عالی با قیمت پایین استولی مانند نسخه استاندارد براکت به تلویزیون وصل نمی شود، اما  به نسبت به بازیهای  سوئیچ به روز شده که سال گذشته عرضه شد، دارای اندازه کوچکتر و عمر باتری کمی بهتر است.

عده ای به دنبال کنسول بازی یک میلیونی یا کنسول بازی زیر یک میلیون تومان می گردند.شاید بتوان در اپلیکیشن دیوار   کنسول بازی دست دوم هم پیدا کنند.اما ظرفیت کنسول بازی از این دست خیلی کم است.

دستگاه قدیمی تقریباً با تمام بازی‌های Nintendo Switch سازگار است و برای بازی‌هایی مانند Pokémon Sword و Shield مناسب است.

عرض آن تقریباً یک اینچ کوتاه‌تر است که باعث می‌شود جمع‌وجورتر از نمونه اصلی باشد، و با وزن 275 گرم، سبک‌تر است، اما نه آنقدر سبک که حس بدی به بزیکن دست بدهد. از آنجایی که نسبت به مدل قبلی خود کوچک‌تر است، چیدمان دکمه‌ها باید کمی دستکاری می‌شد، اما دستگاه فوق‌العاده راحت است و به راحتی قابل پیمایش است.

همچنین هیچ تفاوت آشکاری در عملکرد بازی بانوع سوئیچ  استاندارد آن وجود ندارد.

Switch Lite بدون پایه ای که آن را به کنسول دسکتاپ تبدیل می کند، پشتیبانی از HDMI یا Joy-Cons، از تلویزیون یا کنترل های حرکتی پشتیبانی نمی کند، که اندکی روی گزینه های بازی شما تأثیر می گذارد.

بیا اینجا کلیک کن تا انواع  بازی دستی سوییچ لایت رو ببینی.

تاپ و توپ راهنمای خرید آنلاین کالای دیجیتال

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا