مدوپوشاک

انتخاب یک لباس شب زنانه شیک باتوجه به این6نکته !

لباس شب ایده‌آل برای جشنها ،  ویژگی‌های مثبت شما را نشان می دهد و منفی را کمترنشان می دهد و به شما اعتماد به نفس می دهد. اما گاهی انتخاب سخت و زمان بر است. چند نکته کاربردی برای انتخاب لباس شب مناسب برای روز عروسی به قرار زیر است:

 

فرم بدن خود را بشناسید

این عامل اساسی در یافتن لباسی است که بهترین کار را برای شما دارد. ابتدا باید فرم بدن خود را مشخص کنید سپس سیلوئت مناسب با تیپ بدنی خود را پیدا کنید.فرم بدن خانم ها،به دسته های زیر تقسیم می شوند:

  1. سیبی شکل:باسن و پاها از بالاتنه و شانه های باریک تر
  2. گلابی شکل: ناحیه سینه شما باریکتر از سینه  است
  3. ساعت شنی: اندازه باسن و ناحیه سینه شما تقریباً مساوی و کمر باریک تر از2 قسمت قبل
  4. مستطیل شکل: بدن باریک است و  باسن، کمر و شانه های یک اندازه.
  5. ریزه اندام: قد کوتاه است با سینه و ناحیه باسن مشخص

هنگامی که فرم بدن خود را پیدا کردید،لباسی را انتخاب می کنید که فرم بدنتان را برجسته می کند و به شما حس خوبی می دهد. هنوزنمی دانید؟ در ادامه چند نکته دیگر را خدمتتان عرض میکنم.


مشخص کنید که برای خرید لباس شب زنانه شیک و جدید چقدر میخواهید هزینه کنید.

در مورد اینکه چقدر بودجه برای لباس شب کنار می گذارید،بیندیشید. این باعص می شود تا انتخاب های لباس را محدود کنید و تا به دجه شما بخورد.

لباسی انتخاب کنید که به سایز شما بخورد.

لباس شب  کلمه سایزبی معنی است و به احتمال زیاد به راحتی نمی توانیدلباس مجلسی شیک بلند یا کوتاه مناسبی بیابید که دقیقا به سایز شما باشد.برعکس اول لباسی انتخاب کنید که به سلیقه شما بخورد و سپس سایز آن را تغییر دهید تا بهترین متناسب با فرم بدن شما شود.

رنگ ها را با دقت انتخاب کنید

رنگ ها بیشتر از 1000کلمه حرف میزنند، چه مثبت و چه منفی. توجه کنید به وقت خرید لباس شب زنانه رنگ هایی انتخاب کنید که به پوست شما بخورد.

آیا باید فقط دنبال شیک ترین ها بود؟

مدهای روز و سال می آیند و می روند. اگر لباسی می خواهید که چند بار استفاده کنید، بهتر است آنهایی را انتخاب کنید که چندان مد روز نیستند. خصوصیاتی مثل  چاپ های خاص، سبک ها و تزیینات ممکن است بعد از زمان محدودی مثل قبل جذاب نباشند.و مدشان دیگر به روز نباشند. برخی از مدلها همیشه شیک هستند، مثل یقه دلبری، یقه هفت،مانند بعضی رنگ ها مثل رنگ های مشکی، سفید، سرمه ای و طلایی به شما اجازه می دهند که برای مدت زمان بیشتری از لباس مجلسی استفاده کنید.

چه پارچه ای مناسب است؟

چطور پارچه اطراف بدن را می پوشاند و چطور فرم کلی بدن را به نمایش می گذارد. پس پارچه ای را انتخاب کنید که قشنگ به بدن شما بنشیند. اگر لاغرید، پارچه های پنبه ای به شما می چسبد و شما را جمع تر نشان دهد. برای مراسم های جشن مانند عروسی که باید حجیم تر باشید، یک پارچه ترد مثل توری احتمالا روی لباس ظاهر شما را جذاب تر می کند.نکات دیگر، به جنس پارچه برای آب و هوای هنگام پوشیدن لباس و نحوه حفظ و نظافت آن توجه شود.

لباس شب topotoop.ir
لباس شب

 

برای دیدن انواع لباس های شب و مقایسه اینجا کلیک کنید.

راهنمای خرید آنلاین کالای دیجیتال و پوشاکتاپ و توپ

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا