خانه و آشپزخانهلوازم برقی خانگی

ازقهوه ساز خودت لذت ببر

دستگاه قهوه ساز
دستگاه قهوه ساز

قهوه ساز غلاف یا قهوه ساز کپسولی چیست؟

 دستگاهی ساده است که کار با آن سهل است و معمولا برای همه مردم  در دسترس می باشد، چون دیگر لوکس نیست، حالا شما یک انتخاب برای انواع سلیقه ها با قیمت های مختلف برای اقشار مختلف درآمدی دارید.

این دستگاه برای تهیه قهوه فوری در خانه با فشار فقط یک دکمه ساخته شده . در این وسیله  از کپسول های پلاستیکی با درپوش آلومینیومی استفاده شده که درون آن ها قهوه آسیاب شده طبیعی هست که بهترین دستگاه قهوه ساز برای خانه نزدیک به ذایقه و سلیقه صاحب دستگاه است.

بعضی دستگاه های اسپرسوساز  ارزانترند،کسانی که  نمی توانند روز خود را بدون یک فنجان کاپوچینو شروع کنند. انواع و اقسام مخلوط‌ از قهوه‌ها وجود دارد که شرکتهای قهوه ساز در کپسول‌های بسته‌بندی می سازند: انواع قهوه سیاه و قهوه اسپرسو، لاته ماکیاتو، موکاچینو، لانگو، کاپوچینو، بدون کافئین و شکلات داغ. و همینطور چای و کاکائو بصورت متنوع ساخته می شود که این دستگاه قهوه ساز می تواند آنهارا نیز دم کند.

به چه دلیل از قهوه ساز غلاف استفاده کنیم؟

زیرا قهوه را فوق العاده دم می کند. به خاطر سفت بودن آن، قهوه با کیفیت عالی است.بخاطر سرعت زیا درست کردن با این دستگاه ، حتی یک بچه هم می تواند آن را درست کند. یک استکان قهوه به سرعت تمام می شود.

قهوه را درون شاخ (یک ظرف کوچک با دسته ای است که به آن قهوه می ریخته می شود)بریزید و فیلترها را تعویض کنید.

قهوه سازهای این مدلی جدید و باکلاسند، بخاطر تنوع ظاهری شما به آسانی می توانید شکلی را در نظر بگیرید که با دکور آشپزخانتان ست شود. آنها در مقایسه با دستگاه های قهوه ساده جمع و جورترند و درون آشپزخانه جای کمتری را می گیرند. قیمتشان کمتراز سایردستگاه هاست. بدون پودر قهوه: هر کپسول شامل یک فیلتر درونی است که تفاله قهوه را اجازه نمی دهد داخل فنجان بریزد.برای  نگهداری فقط کافی است سالی چند بار رسوب آن را بزداییم و خاک روی دستگاه را پاک کنیم.

 قهوه ساز غلاف چه نقصی دارد؟

قیمت یک فنجان قهوه ی قهوه ساز کپسولی بیشتر از قیمت یک فنجان قهوه ی سنتی است.ولی باز هم ارزانتر از خرید قهوه کافه ها است.

دستگاه های قهوه ساز غلاف ها به ضرر محیط  زیست هستند. کپسول های هر شرکت با شرکت دیگر فرق دارد و در هنگام خرید دستگاهی با یک برند باید فقط محصولات همانشرکت را بخرید.

برای دیدن انواع بیشتر قهوه ساز اینجا کلیک کنید.

راهنمای خرید آنلاین کالای آشپزخانه-تاپ و توپ

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا