کنسول بازیگیم

مقایسه کنسول بازی کمپانی های معتبر

کنسول بازی ویدیویی یک دستگاه الکترونیکی است که سیگنال یا تصویری را برای نمایش یک بازی ویدیویی در تلویزیون  ارسال می کند.

انواع کنسول بازی

خانگی
دستی
هیبریدی

کنسول بازی
کنسول بازی

کنسول‌های خانگی عموماً در یک مکان ثابت متصل به تلویزیون یا سایر دستگاه‌های نمایشگر قرار می‌گیرند و با یک کنترلر بازی جداگانه کنترل می‌شوند، و کنسول‌های دستی که شامل قسمت نمایشگر و عملکردهای کنترل‌کننده خود هستند که در دستگاه تعبیه شده است و می‌توان آن‌ها را در هر مکانی بازی کرد. . کنسول های هیبریدی هر دو کنسول خانگی و دستی را ترکیب می کنند.

قیمت پلی استیشن  های ارزان

جدیدترین کنسول های بازی ویدیویی شکلی تخصصی از رایانه‌های خانگی هستند که برای انجام بازی‌های ویدیویی طراحی شده‌اند و با در نظر گرفتن مقرون به صرفه بودن و دسترسی به عموم مردم طراحی شده‌اند، اما فاقد قدرت محاسباتی خام و سفارشی‌سازی هستند.

آیا کنسول بازی ارزانتر میشود؟

با فراگیری کنسولهای ویدیویی رقابت قیمت ps4 pro وقیمت ps4 fat برای سهم بازار ایجاد شده است.کاهش قیمت پی اس فور دو دسته ارزان اخیر مشترکات نرم افزاری بیشتری با رایانه‌های خانگی نشان می دهند، یک علت این است که  انتشار بازی‌ها بر روی چندین پلتفرم را برای توسعه‌دهندگان آسان می‌کند. علاوه بر این، کنسول‌های مدرن می‌توانند به عنوان جایگزینی برای پخش‌کننده‌های رسانه با قابلیت پخش فیلم و موسیقی عمل کنند. این صنعت یک مدل کسب درآمد با فروش کنسول‌ها با سود کم یا با ضرر ایجاد کرده است اما از هزینه‌های مجوز برای هر بازی فروخته شده درآمد سرشاری کسب می‌کند،  در حالی که تولیدکنندگان متعددی در تاریخ بازار کنسول‌ها آمده‌اند و رفته‌اند، همیشه دو یا سه رهبر برتر در بازار وجود داشته‌اند که بازار فعلی توسط سونی (با نام تجاری پلی‌استیشن خود)، مایکروسافت (با برند ایکس‌باکس) رهبری می‌شود. و نینتندو (در حال حاضر کنسول سوییچ و مشتق سبک وزن آن را تولید می کند).

برای دیدن انواع کنسول های بازی ps4 روی این لینک کلیک کنید.

راهنمای خرید آنلاین کالای دیجیتال

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا