مدوپوشاک

شورت مردانه و بهترین6 نوع آن

در زمان ما لباس‌های زیر مردانه بسیار زیاد شده‌اند که می شود به برای 7روز متوالی  با رنگ ها و طرح های متفاوتی بپوشید و هنوز چند مدل دیگر برای پوشیدن داشته باشید. در این مقاله بصورت ویژه ، در مورد انواع  لباس زیر مردانه و مزایا و معایب توضیح میدهیم تا به راحتی انتخاب کنید که کدام نوع برایتان بهتر است.

شورت مردانه کمر کشی

آقایان معمولا چند نمونه شورت دارند. که بعضی ساده و برای مصرف روزانه شما هستند که شامل تعدادی از مدل ها و دوخت های متفاوت هستند که قابل استفاده در فعالیت های بدنی سبک عالی هستند. ران و باسن را پوشش می دهند، اما شما را آزار نمی دهند.

شورت مردانه-topotoop.ir1
شورت مردانه

شورت‌های پادار کوتاه، متوسط ​​و بلند هستند و نمای پشت و جلو را نشان دهند. و نباید نخ و پارچه اضافی داشته باشد.و اگر زیر لباس‌های چسبان قرار بگیرد، خطوط لباس زیر نمایش داده نشود.

کش شورت های کوتاه

که با نام اسلیپ شناخته می شوند در زیر کمر هستند و  باسن را می پوشانند. بصورت حداقلی بدن را می پوشانند و نه بیشتر. نمونه شورت کوتاه را با شلوارک و لی با پوشاک ورزشی می توانیدبپوشید.

شورت های مردانه  متوسط

کش روی کمر قرار گرفته و برای استفاده با شلوارهای بیرونی،  و شلوار لی استفاده می شوند.

شورت های مردانه بلند

کش شورت های بلند تا بالای خط کمر قرار می گیرند. و شکم را تخت می کنند. شورت بلند را باید با شلوار بلند بپوشید.

یکی از ویژگیهای شورت های بلنداین است برش‌هایی که خطوط طبیعی بدن مردان را بهتر نشان می دهند.

شورت مردانه باکسر

شورت بلندی است که بلندی آن تا نیمی از ران است.البته بلندی برخی انواع باکسر تا یک سوم راناست.

این نوع لباس زیر برای استفاده روزانه است. در حالت عادی از  از پارچه ای مرکب پنبه بافته شده و اسپندکس می باشد که برای فعالیت های زیاد استفاده می شود.

وجه تسمیه شورت باکسر

قبل از سال 1925، بوکسورها از تنه های کمربند چرمی استفاده می کردند. فردی شورت مخصوص با کمربند الاستیک ساخت تا به پاها امکان حرکت بیشتری بدهد.از خاصیت های مهم دراین شورت هنگام پوشیدن ورزشهایی مانند بوکس است.

تنه شبیه شورت باکسر نیست. آنها بیشتر یک برش مربع هستند که گاهی اوقات فقط به عنوان یک برش مربع شناخته می شوند. یک تنه بسته به اینکه چگونه به آن نگاه می‌کنید، یا کوتاه‌تر یا کوتاه‌تر است. بسیاری از مردان متوجه نیستند که سبک لباس زیری که می پوشند تنه است. اگر ساق پا کوتاه است، اما خیلی کوتاه نیست، احتمالاً تنه است.

شورت بیکینی

حدود70سال پیش، طراح، لویی رارد شورتی را طراحی کرد که ناف و باسن یک زن را نمی پوشاند و نا “بیکینی” برایش انتخاب کرد. از این شورت ها برای تفریح ​​و حمام آفتاب استفاده می کنند،و دیگر جزییجدایی ناپذیر به عنوان لباس بدنسازان هستند.

شورت مردانه جی استرینگ G-Strings

شورت جی استرینگ تقریباً “حداقل” لباس زیر مردانه هستند. که یک کیسه را به کمربند دوخته مشود. باسن هیچ چیز را نمی پوشاند.یک گزینه ایده آل برای مردانی که پوشیدن شورت برایشان بی اهمیت است.

 

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا