عطر و ادکلن

عطر یا ادکلن، کدام 1 را انتخاب کنیم؟

 

برای خرید و استفاده باید ازقبل فرق  این محصولات را بدانید! چون حتی اگر رایحه شاخص اصلی انتخاب باشد، باید معیارهای دیگر را نیز در نظر داشت تا بشود نوع خوشبوکننده که برای شما مناسب تر است پیداکنید.

عطر
عطر

ادو پرفیوم، ادو تویلت، عطر، عطر خالص یا ادکلن: کدام را انتخاب کنیم؟

هر خوشبو کننده خصوصیات  خود را دارد و با سلیقه ها و پوست های مختلف متفاوت است. در اصل ، به زبان ساده  به خلوص آن ارتباط مستقیم دارد. برای دانستن این مساله که کدام نوع عطر برایتان  مناسب است، به ادامه مطلب توجه بفرمایید!

ادو توالت با رایحه ای ملایم

اگر مهمترین مساله برای شما ملایم بودن رایحه است. این ادو تویلت مناسب شماست. در اصل ، ادو تویلت رقیق ترین محلول در عطر است، تقریبا 5 تا 10 درصد اسانس روغنی خالص.
پس افرادی که تمایل دارند عطری با رایحه‌ای ملایم استفاده کنند و نمی خواهند  عطری بیش از حد سر درد آور مصرف کنند، عالی است. در فصول گرم سال، ادو تویلت به خاطر سبکی و بوی گلدار یا میوه ای آن، برترین خوش بو کننده از نظر کاربرد در میان بقیه انواع عطرهاست!

 

ادو پرفیوم جهت مصرف روزانه

خلوص ادو پرفیوم بالاتر از ادو تویلت (تقریبا 10 تا 20 درصد) .پس ماندگاری آن بیشتر و بوی آن اندکی بیشتر است.
اگر خوشبوکننده ای با رایحه ماندگار میخواهید که در طول روز به لباس یا بدن شما بماند و سردرد آور نباشد، ادو پرفیوم را انتخاب کنید.

خوشبو کننده به خاطر خاص بودنش

خوشبو کننده ای که «اسانس عطر» هم نام دارد، دارای خلوص بین 15 تا 30 درصد است. پس دوام آن بیشتر و بوی آن تندتر است.
پس اگر به دنبال بویی خاص ، جدید و با کیفیت بالا هستید، این نوع از عطرها را انتخاب کنید. فقط، مواظب باشید کم عطر بزنید: آن هم  پشت گوش و برمچ فقط!

عطر خالص برای بوی تندش

عطر خالص بسیار کم رقیق شده و در اصل خلوص اسانس  آن تقریبا 20 تا 40 درصد است. پس بوی بسیار تندی دارد، تقریبا همان بوی یک اسانس، که فقط برای مصرف اندکی از افراد مناسب است.
این نوع عطر بصورت کامل از وانیل، یاس، زردآلو یا حتی نعناع هندی ساخته شده که مناسب افرادی است که به آن علاقه دارند.در کل،کم  از آن استفاده کنید یا بصورت موقتی در زمانها و مکانهای خاص استفاده کنید.
ادکلن
ادکلن
برای دیدن بیشتر انواع ادو پرفیوم، ادو تویلت، عطرو ادکلن کلیک کنید.

 

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا