کنسول بازیگیم

بهترین کنسول بازی ارزان پلی استیشن 4 پرو

دلیل خرید کنسول بازی ps4 چیست؟ این کنسول نسل قبلی دارای تنوع خیلی زیادی از بازی هاست. همچنین قیمت کنسول بازی از زمان عرضه PS5 کاهش زیادی یافته است.

فروش کنسول بازی ps4 مناسب چه کسی است؟

برای هر کسی که می خواهد بدون خرج کردن پول زیادی تفریح و بازی کند.

 

قیمت کنسول بازی ps4-topotoop.ir-2
ps4-topotoop.ir-

در حالی که بسیاری از گیمرها به سمت پلی استیشن 5 می روند، هنوز گیمرهای علاقه مند زیادی در کنسول های نسل قبلی باقی مانده اند. پلی استیشن 4 پرو هنوز هم یک کنسول بازی ارزان جدی با کتابخانه گسترده ای از بازی ها است و به صورتمداوم  قیمت کنسول (به علاوه هزینه بازی ها، لوازم جانبی و غیره) همچنان کاهش می یابد.

کدام فروشگاه کنسول بازی را ارایه می دهد

دستگاه بازی PS4 Pro نیز به وفور یافت می شود، بنابراین در فروشگاه‌های فیزیکی یا فروشگاه‌های آنلاین به راحتی پیدا می شود. علاوه بر این، این کنسول به دلیل گرافیک بهبود یافته و تصاویر واضح تر در بازی های سازگار با 4k، حس خوب بازی را در تلویزیون های 4K ارائه منتقل می کند.

ما قصد نداریم وانمود کنیم که PS4 Pro از PS5 بهتر است، اما هنوز هم یک کنسول بازی است که ارزش خرید وبازی دارد. به جز تعداد انگشت شماری از بازی های انحصاری برای PS5، با PS4 Pro می توانید به اکثر بازی های معروف و محبوب رایگان دسترسی داشته باشید.

قیمت کنسول بازی ps4 عامل مهمی در تصمیم گیری برای خرید یک سیستم جدید است، بنابراین تا زمانی که PS5 ارزان تر و به طور گسترده در دسترس  همگان قرار نگیرد، داشتن یک کنسول نسل قبلی گزینه بدی  نیست.

برای دیدن و مقایسه انواع کنسول بازی ps4 کلیک کنید.

راهنمای خرید آنلاین انواع کالای دیجیتال

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا